Kalendarz adwentowy #20 Concept taser TXT, bubble tae i SMTM 11Dobry wieczór, 

Dzisiejszy dzień po pracy nie był za bardzo szalony. Jeszcze w pracy wyczekiwałam teasera TXT, który wyszedł o 16, jednak okazało się, że to jedynie gif, na którym w oknie pojawia się pewna postać, a następnie motyl. Dzięki temu, czuję, że klimat tego title może być podobny do "Can't you see me?", chciałabym pozytywnego title, ale niech będzie i horror koncept, też ciekawie. 

Po pracy wysłałam koleżance paczkę na święta i poszłam sobie kupić Buble Tae. Zwykle wybieram mleczne, ale jako że mamy klimat świąt, a przynajmniej udajemy, to kupiłam jakąś świąteczną edycję. Zdradzę, że była bez szału, tak że nawet nie zapamiętałam nazwy. 

Wróciłam i włączyłam 7 odcinek Show me the money 11, bo tłumacze dodali najnowszy odcinek. Bitwy są jednym z najciekawszych odcinków zawsze. Właściwie z większością werdyktów się zgodziłam, jednak jeden moim zdaniem był nietrafiony. Lee Youngji to moja faworytka! Nie mogę się doczekać reszty występów na żywo. 

さ よ な ら! 

Patrycja! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Wejścia

Popularne posty z tego bloga

Cesarz cierni

Drama Time: We Best Love No. 1 For You (recenzja)

Drama time: Penthouse sezon I (recenzja)