Co teraz czytam?

Ostatnio mam okres w życiu, w którym mniej sięgam po książki i więcej czasu poświęcam na oglądanie dram, seriali, mimo to mam teraz kilka książek, które poczytuję, bo chyba nigdy nie odejdę od tego całkowicie. 


Cassandra Clare to była moja ulubiona pisarka z gimnazjum i teraz wróciłam do serii, bo coraz więcej książek jest w Polsce wydawanych, a u mnie dwie leżą z tej serii i wypadałoby się zapoznać. Styl pisania cały czas jest przyjemny, a historia jest przyjemna, mimo że czytałam ją już jakiś czas temu, chyba zaraz po wydaniu, mało pamiętam, więc czytam ze sporym zainteresowaniem. 


Drugi tom zyskałam na wymianie na targach książki w Krakowie i od tego czasu leżała, na początku tego roku zaczęłam czytać, ale nie bawi tak jak pierwszy tom, właśnie dlatego nie mogę jej skończyć i więcej o niej napisać. 


Mam inne wydanie tej książki, ale nie o to chodzi. Książka jest doskonale napisana, ale nie mogę jej skończyć, bo czytając czuję spore obrzydzenie do autora i nie mogę za wiele na raz przeczytać, po prostu nie daje rady. 


Recenzji tych książek możecie oczekiwać w najbliższym czasie. A Wy co teraz czytacie? Może coś z nowości? Bo planuje zamówić paczkę książek i najbardziej opłacało by się większą, by przesyłka była darmowa. 

Komentarze

  1. Dawno temu czytałam "Lolitę". Warto znać tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam "Lolitę" i też czułam spory niesmak.
    Ja jak zwykle polecam pana Mroza 😀

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)