Kolekcja kpop (lipiec 2019)

Swoje wyzwanie z codziennym postem w lipcu zaczynam dzisiaj. Dziś przychodzę z lekkim i przyjemnym wpisem dotyczącym mojej kolekcji kpop. Nie udało mi się zrobić zdjęcia wszystkim kartom, bo niestety niektóre mają inny format niż standardowe, a także plakatom, bo zajmują za wiele miejsca, jednak sądzę, że najważniejsze są w tym wszystkim albumy. 


Zacznijmy od kart, mam już ich odrobinę, w niektórych albumach jest po jednej, zaś w niektórych, jak np. ostatnim Stray kids po 7, stąd tak wiele ich mam. Zbieram karty Jungkooka oraz grupowe BTS, Taeyonga z NCT. D.O z EXO, Teamina z Shinee, Chana ze Stray kids, obojętne kogo z ATEEZ oraz The Rose, bo uwielbiam wszystkich równo. Niedługo dokupię więcej koszulek, więc zrobię update, ale to za kolejne pół roku pewnie. 


Pierwsza półka, albumy wymieszane.  Niedługo zawita tutaj dwa kolejne albumy ATEEZ, gdyż są moim drugim ulubionym zespołem. Mam po jednej sztuce każdego z albumów Stray kids. Nie kupuję wszystkich wersji, bo to po prostu za wiele na moją kieszeń. Moimi ulubionymi albumami są te od ATEEZ, Regulate od NCT(ten duży stojący) oraz Press it Teamina właśnie w tej wersji. Planuje zakup jeszcze kilku starszych albumów NCT, a tak czekam na nowe albumy zespołów, szczególnie The Rose. Albumów na tej półce mam na razie 20. 


Czas na półkę BigHitu. Na razie mają dwa zespoły, więc nie jest trudno zbierać albumy. Choć powoli zaczynam kupować coraz więcej rzeczy z BTS, nie tylko wszystkie wersje albumów, ale i dodatki... Wciąż do kupienia zostało mi wiele ich starszych albumów, jednak wciąż wydają coś nowego. Do półki za kilka miesięcy dołączy cała kolekcja japońskich płyt, album OST do gry, a także Memories of 2018... Na półce poza albumami BTS mam gazetę Billboard, kilka książek wydanych w Polsce, o których pisałam na blogu i na razie tylko 1, ale planuje to zmienić, popa z Kookim. Nie mogę też zapomnieć o debiucie TXT, kiedy oni wydadzą kolejny album? No kiedy? Na tej półce mam 17 albumów! A mam do kupienia jeszcze 15 albumów BTS... 

Co Wy zbieracie nałogowo poza książkami?

Do posłuchania:

Komentarze

 1. Fajny lekki post :D
  Również mam kolekcję albumów kpop - planuję ją powiększyć w te wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie kolekcja dla BTS też się powiększa. Fajnie byłoby mieć DVD z koncertów, ale te ceny XD Teraz są te albumy (mimi albumy?) w wersji japońskiej :) Oczywiście mam tu też książki, jest i POP (już wiesz z kim przez te nasze FB wymiany gifów).
  Muszę za to sprawdzić nazwy innych zespołów, które tutaj masz, bo już mi mignęły gdzieś tam na YT :D

  Pozdrawiam! Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boję zawsze jak czegoś nie kupię z BTS, że będę żałować potem, teraz już mam wiele takich rzeczy, które mogłam kupić po drodze, ale mówiłam sobie, że nie, bo nie to wydawanie pieniędzy w błoto... Ale bardzo chciałabym mieć starsze memories i inne dodatki, może kiedyś się jeszcze uda....

   Usuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)