Wyjaśnienie

czyli gdzie byłam i co robiłam, gdy mnie nie było...Po pierwsze, witam Was serdecznie po dość długiej nieobecności, choć tak naprawdę wpadłam ponownie tylko na chwilę. Nie mam obecnie możliwości wejścia na bloga, problemy ze zmianą dostawcy Internetu trwają dłużej niż sądziłam, a co za tym idzie, nie mogę Was regularnie odwiedzać, a także dodawać postów. Dziś odwiedziłam bibliotekę i tylko dla tego przygotowałam dla Was wpis, a właściwie jak sam tytuł głosi wyjaśnienie.
Mam nadzieję, że dość szybko uda mi się wszystko wyjaśnić. Nawet nie wiecie jak mi teraz brakuje mojej strony, mojego miejsca, gdzie mogę podzielić się opiniami o książkach, nie uwierzycie, że udało mi się już w tym miesiącu przeczytać, z czego jeszcze żadna nie była lekturą, więc właściwie czytałam dla przyjemności. ;) Każda z tych czterech książek była niezwykła, ale w mojej pamięci szczególnie zapisała się "Oddam ci słońce" - zakochałam się w niej. Do tego poczytałam trochę o Pawle Zagumnym, jednym z najbardziej cenionych polskich siatkarzy, poznałam pierwszą miłość "Eleonory & Parka", a także uzmysłowiłam sobie, czym może grozić prześmiewczość w szkole, czytając "Tease". Właśnie takich recenzji możecie się niedługo spodziewać. ;)
Z wiadomych przyczyn oglądanie seriali całkowicie poszło w odstawkę, mam masę do nadrabiania. Obejrzałam tylko jeden film: "Cosmopolis", który kiedyś sobie kupiłam. Nie byłam niestety na niczym w kinie, nie wiedziałam jeszcze żadnej nowości. :(
Poza tym wciąż żyję, matura zmusza do poświęcenia jej sporej uwagi i tak właśnie się dzieje, na bloga jednak zawsze miałam czas i liczę, że to się nie zmieni. Nie mogę się doczekać prawdziwego powrotu i odwiedzania Waszych blogów.
A na razie,
do napisania. :)

Patrycja

Komentarze

 1. Witaj ponownie :) "Oddam ci słońce" niedawno zdobyłam, więc chętnie poznam Twoja opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej podłączyli ci z powrotem net i żebyś jak najszybciej wróciła. ;)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wyobrażam sobie tak z dnia na dzień zostać bez Internetu. Od kiedy mam nowy telefon, korzystam z niego nawet w komórce. Czekamy na Twój powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś czuję, że będziemy miały podobne zdanie o "Oddam ci słońce" ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Witamy! I z niecierpliwością czekamy na Twoje recenzję! Wracaj do nas szybciutko :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymaj się! Mam nadzieję, że Twoje problemy z internetem wszystko zostaną rozwiązane. Powodzenia w nauce i oczywiście czekam na nowe recenzje - zwłaszcza tej dotyczącej "Tease" :)
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że niebawem będziesz częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby wszystko to udało się szybko załatwić. ;)
  Żadnej z tych książek nie znam, za to pochwalę się, że po Twojej recenzji zaczęłam oglądać "Arrow". :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Już nie mogę się doczekać Twojego powrotu i przeczytania tych wszystkich recenzji! Szczególnie chcę poznać dokładne zdanie na temat "Oddam Ci słońce". Chociaż już wiem, że będę musiała zmieścić ją w planach czytelniczych! :)
  Pozdrawiam,
  http://magiel-kulturalny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że już niedługo wrócisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę, że nie tylko mnie zabrakło na blogsferze w listopadzie. Ale cóż, takie jest życie, czasami po prostu nie mamy wpływu na pewne rzeczy. :) Cieszę się jednak, że w grudniu powróciłaś. ;)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)