Chwila na konkurs

Serdecznie Was wszystkich witam. 
Właśnie dziś przyszedł dzień, w którym postanowiłam zorganizować drugi konkurs na moim blogu. Poprzedni odbył się w sierpniu, więc minęło od niego wiele czasu, nie sądzicie. Czas więc byście mogli powalczyć o mam nadzieję interesujące nagrody. Wybrałam dla Was trzy książki z mojej biblioteczki, mam nadzieję, że któraś przypadnie Was do gustu i spróbuję wysilić się, by ją zdobyć. Ale nie będę przedłużać, czas na regulamin.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, właścicielka bloga Magia Książek.
2.  Nagrody są ufundowane przeze mnie, pochodzą z mojej osobistej, domowej biblioteczki. 
3. Konkurs trwa od 15 grudnia 2013r. do 15 stycznia 2014r.(do północy). Wszystkie późniejsze zgłoszenia nie będa brane pod uwagę.
4. Wyniki ogłoszę do 5 dni po zakończeniu konkursu. 
5. Konkurs odbędzie się, gdy zgłosi się co najmniej dwanaście osób.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a)  podać swój adres e-mail,
b) być obserwatorem bloga na blogerze i google+ i podać swój nick,
c) polubić mój PB na Facebooku [kliknij tu] (jeśli nie masz FB napisz to w tym samym poście), 
d) umieścić na swoim blogu banerek, który znajdziecie poniżej i podać link do niego,
e) podać odpowiedź na zadanie konkursowe podane w punkcie 7,
f) napisać zwykłe "Zgłaszam się!" lub inne hasło chęci uczestnictwa. 

7.  Zadanie konkursowe: 
Jak wyobrażasz sobie inny świat, Ziemie równoległą do naszej? 
Opisz ją krótko swoją wizję. (Prace do 10 zdań, choć jeśli ktoś chcę może napisać dłużej.)


8. Książkę wysyłam tylko na terenie Polski.
9. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w ciągu pięciu dni wybieram kolejną osobę.
10. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu, o czym uczestnicy zostaną poinformowani. 
11. Najciekawsze odpowiedzi zostaną wyłonione przeze mnie.

Lista nagród:
"Długa ziemia"
"Niebo jest wszędzie"
"Randki z piekła"
Osoba, która wygra będzie mogła pierwsza wybrać książkę, która otrzyma. Druga będzie miała, więc do wyboru dwie, a trzecia otrzyma tą, która zostanie. Nie martwcie się jednak, bo to nie wszystko, nie będę jednak zdradzać, co dołączę dodatkowo. :) 

Banerek:

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Zapraszam więc do zabawy. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Patrycja

Komentarze

 1. Hmm, to nie jest łatwe zadanie, pomyślę, pomyślę:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej. Muszę pomyśleć nad odpowiedzią, lecz szczerze powiedziawszy coś ostatnio nie mam weny do niczego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że spróbujesz. ;)

   Usuń
  2. Zupełnie jak u mnie. Wena sobie poszła i nie wiadomo kiedy wróci :( Natomiast jeśli już raczy wrócić, to z przyjemnością wezmę udział w konkursie :)

   Usuń
 3. Muszę pomyśleć i na pewno wezmę udział, a już teraz wstawiam banner ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, czytałam już te książki :) życzę innym powodzenia.

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudne zadanie... Pomyślę i może wezmę udział :)
  Już wstawiam baner :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się, biorę udział! ;)
  Mój e-mail: zosi.poczta@gmail.com
  Strona na facebook'u zalajkowana, Twój Google+ - obserwowany, blog też ;)
  Banner już u siebie wstawiam :) (po prawej stronie na tym blogu: szukamnazwy.blogspot.com )
  Odpowiedź na pytanie (pisać w komentarzu?) : Jak sobie wyobrażam? Jest taki sam, jak nasz, ale nie ma tam wojen, śmierci, zła, przestępców, bomb, pocisków, ani więzień - bo nie ma przestępców. Wszyscy, co do wyjątku, są tam szczęśliwi i żyją prosto i minimalistycznie. Ich życie jest długie i piękne. Zwierzęta są łagodne i płyną od nich fale ukojenia. Cały tamtejszy świat jest po prostu dobry i prosty. Taki, jaki powinien być.
  Proszę o nie kopiowanie mojej wypowiedzi.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział ;)
  Mój E-mail: akacja1999@gmail.com
  Na Face zalajkowałam, Blog i Google+ obserwowane, Baner wstawiłam (ten blog jest nowy, bo usunęłam stary, http://ksiazkamojnawyk.blogspot.com/ )
  mój nick: Akacja423

  Świat, planetę równoległą do nas wyobrażam sobie jako lustrzane odbicie naszej Ziemi, czyli mają słodką i słoną wodę, ląd na którym mogą mieszkać, ziemię do uprawy, piękne widoki lecz z kilkoma wyjątkami.
  Posiadają bardziej rozwiniętą technologię. Ludziom żyje się dobrze, ale są zmęczeni walkami między władzami. Nie niszczą przyrody tak jak my ziemianie, tylko o nią dbają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Umrę, jak nie dostane!

  E-mail: radoslaw.hucko@spoko.pl
  Na Facebooku już Lubię
  Obserwuję: Recenzent optymista
  Baner: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/p/konkursy.html

  Odpowiedź na zadanie:
  Życie na innych planetach już od dawna, dla nas ziemian, jest niezwykłą zagadką. Świat, czy planeta równoległa do naszej ziemi jest wyjątkowo piękna. Całą jej powierzchnię pokrywają łagodne wzniesienia, morza i miliony łąk, na których wylegują się jej mieszkańcy. Nie jeżdżą tam samochody, nie latają odrzutowce i na szczęście nikt nie wie co to fabryki, spaliny, cieplarnie i inne śmiecie zanieczyszczające planety takie jak nasza. Tam, ludzie wiodą spokojne życie czytając, pływając po morzach, sadząc nowe rośliny i rozmawiając ze zwierzętami. Panuje tam nieskazitelny spokój, opanowanie i harmonia wśród wszystkich żyjących istot. Słowem, ta kraina jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się!
  E-mail: alilithk@gmail.com
  Na Facebooku jako: Ania Lilith Kozak
  Obserwuję: Lilith
  Baner: http://metlikkontrolowany.blogspot.com/p/konkursy.html
  Odp.
  Roboty wybudowały wokół naszego miasteczka wysoki mur oddzielający nas od świata zewnętrznego, nikt nie wyjdzie i nikt nie wejdzie takie było założenie. Ryan wybudował sobie też laboratorium w którym tworzył nowe wynalazki. Życie toczyło się dalej ,wiele osób próbowało uciec z wyobcowanego miasta, jednak było to niemożliwe a każdy kto spróbował znikał bez śladu.
  Pewnego dnia zmieniło się całe nasze życie. Do naszych domów zaczęły bez ostrzeżenia włamywać się roboty Ryana, niszczyły wszystko co napotkały na swojej drodze, zabijały każdego kto im się przeciwstawił. Zabierały dzieci. Miałam wtedy 7 lat, schowana pod łóżkiem widziałam na własne oczy, jak moi rodzice płoną pod wpływem lasera tylko dlatego, że pragnęli ocalić mnie. Razem z innymi dziećmi zostałam wywieziona do Wylęgarni, szklanego budynku w kształcie kuli, w którym uczono nas jak funkcjonować w nowym, „lepszym” świecie. Na niektórych z nas Ryan robił swoje eksperymenty, bioniczne ramię, niesamowita szybkość, pragną zrobić z nas nadludzi, niestety bardzo często dziecko nie dożywało nawet końca operacji. Umierało na stole a później lądowało w śmietniku. Pamiętam dokładnie ginące w ogniu mieszkania, ciała wyrzucane za mury miasta lub topione w rzekach. Wszystko to zdarzyło się zaledwie 20 lat temu. Po skończonej „edukacji” w większości trafialiśmy do fabryk lub jako szczury do laboratoriów. Ja byłam szczurem. Na szczęście silnym szczurem, przeszłam wiele operacji i stałam się nadczłowiekiem. Uciekłam z laboratorium. Przez te 20 lat moje małe miasteczko stało się ogromną szklaną metropolią, rządzoną przez Ryana. 80% naszego społeczeństwa to roboty, ludzi zostało już niewielu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się!
  ksiazki-moim-okiem@wp.pl
  FB : Książki Moim Okiem
  Obserwuję jako Ola C. (tu i tu ;))
  Banner: http://ksiazki-moim-okiem.blogspot.com/p/blogowe-konkursy.html
  Odp:

  Pomarańczowa trawa muskająca stopy, przy każdym kroku. Zapach … Niebiański. Nie do opisania. Planeta podzielona jakby na pół... Z jednej strony słońce. Ogrzewa, ale nie za mocno. Idealnie. Z drugiej cień, w którym zawsze możesz się schronić. W tle zawsze słychać cudowny śpiew słowika. W nocy gwiazdy tak przepięknie widać … Ma się ochotę śpiewać, tańczyć! Każdy z ludzi jest miły. Każdy szczęśliwy. Lazurowe morza. Łąki pełne przeróżnych kwiatów. Ale jest tu też technologia. Komputery, windy, które przenoszą nas z jednego miejsca w drugie z prędkością światła i tym podobne rzeczy. Jednak to wszystko „żyje” w zgodzie z naturą. To co wymyślili CI ludzie, z TEJ planety jest niesamowite!
  A na niebie widać małą czarną kropkę. Tą czarną kropką jest Ziemia. Ziemia, na której żyć już nie można. Ale tu jest lepiej … Zdecydowanie lepiej.
  Czemu nikt wcześniej nie odkrył tego miejsca? Czemu trwaliśmy w tym, że jesteśmy najlepsi? To nas zgubiło. Przez to nasza Ziemia stała się piekłem. Bo byliśmy zbyt pewni siebie...
  Azenia to najlepsze co spotkało mnie w życiu. I pomyśleć, że takich planet jest jeszcze 11. A każda jeszcze cudowniejsza.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)