Co teraz czytam?

Nie miałam ostatnio czasu pisać nic dłuższego dla Was, bo niestety nie mam za wiele czasu, ale postarałam się zgodnie z obietnicą pisać choć jeden post na tydzień. Stąd dziś krótki post o tym, co czytam w międzyczasie nauki. 

Po pierwsze "Nikt nie idzie", czyli zbiór opowiadań Jakuba Małeckiego. Na razie przeczytałam zaledwie kilka historii, ale są naprawdę dobrze napisane (jak każda jego książka) i chce się czytać kolejne. Tylko dlaczego nie mam czasu na czytanie? Po drugie czytam webtoon "True Beauty". Zainteresowałam się nim, bo zaczęłam dramę, która mimo że jest głupiutka wciąga i czekam na kolejne odcinki. Postanowiłam, że poznam oryginał i jak na razie sądzę, że jest bardziej logiczny i lepiej napisany. 


Niestety na teraz to tyle. Na razie z ilości poznanych książek słabiutko, naprawdę słabiutko, ale będę chciała się poprawić, może po sesji. 

Pozdrawiam,
Patrycja! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Wejścia

Popularne posty z tego bloga

Drama time: Penthouse sezon I (recenzja)

Drama Time: We Best Love No. 1 For You (recenzja)

Drama time: To my star (recenzja)