Zapowiedzi lipca: kpop [2 połowa miesiąca]


Cześć, dziś przychodzę do Was z listą zapowiedzi, co też ukażę się w drugiej połowie miesiąca w świecie kpopu. Jak zawsze jest w czym wybierać... Nie przedłużajmy przejdźmy do listy. 

15: DAY6 - The Book of Us: Gravity 15: KNK - KNK S/S Collection 17: Norazo - Shower 17: PENTAGON - SUM(ME:R) 18: TAEYONG - Long Flight 19: BewhY - ? 19: EunKi (from RAINZ) - Blow 22: EXO-SC - What A Life (DEBIUT) 22: DONGKIZ - ? 23: CIX - Hello (DEBIUT) 23: VAV - Give Me More 23: GWSN - The Park In The Night PT.3
25. Woosung - Wolf (DEBIUT) 25: Kang Daniel - color on me (DEBIUT) 26: NCT DREAM - We Boom 29: ITZY - IT'z ICY 29: D1CE - Wake up: Roll the World (DEBIUT) Wciąż bez daty: M.O.N.T PSY Kwon Hyunbin

Na co czekam?

Po ogłoszeniu trasy DAY6 bardzo wyczekuje ich nowej płyty, gdy ma się możliwość zobaczenia zespołu na żywo całkiem inaczej odbiera się ich muzykę. To samo tyczy się KNK, którzy już w sierpniu będą w Warszawie, liczę, że ich nowy mini album mi się spodoba. Wciąż nie kupiłam jeszcze biletów, ale jak tylko dowiem się diagnozy w sprawie laptopa, zmieniam to! Nowy album Pentagon to zawsze coś intrygującego, więc liczę na dobry kawałek. Taeyong i jego pierwsze solo station to coś, na co bardzo czekam. Wiem, że brał czynny udział w tworzeniu, sam pisał tekst, więc to musi być coś dobrego. Nowy unit EXO ciekawi mnie coraz bardziej, choć przyznam, że zdecydowanie bardziej niż kolejny debiut solo czy unit, wolałabym comeback całego zespołu. VAV ostatnio zawsze dają dobry kawałek, więc czekam. Woosung to mój bias w The Rose, więc nie mogę się doczekać. Kang Daniel nareszcie dobiutuje, wiele fanów musiało na to czekać, jestem ciekawa, co pokaże. Comeback dreamków to moje małe marzenie, bo uwielbiam te dzieciaki, liczę, na ich pierwszą wygraną i już zamówiłam album(wraz z tym Woosunga). ITZY miały ciekawy kawałek debiutowy, więc jestem zaintrygowana tym, co mogą pokazać w swoim pierwszym albumie. 
Kochani M.O.N.T wydawajcie i wracajcie szybko do Polski. Liczę, że PSY wyda coś, co stanie się hitem, wyjdzie bez problemów i wyjaśni problemy z YG i jego wytwórnia ruszy pełną parą, bo ma pod skrzydłami ciekawych ludzi i warto coś z tym zrobić. 

Czy na kogoś debiut/comeback czekacie? 


                                                                                              Do posłuchania:

Komentarze

  1. Jestem ciekawa SC - zwłaszcza że okazało się że chłopaki brali udział w pisaniu piosenek, a na PSY czekam z uśmiechem bo wiem że go wywoła :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Drama Time: We Best Love No. 1 For You (recenzja)

Drama time: Alice in Bordenland (recenzja)

Chwila dla widza: Bridgertonowie (recenzja)