Nutka orientu: kpop comebacks, news


Cześć, 
dziś przychodzę do Was z garścią informacji ze świata kpopu. W marcu, co najważniejsze mamy naprawdę wiele comebacków. Sama jestem zaskoczona, ale wraca lub debiutuje ponad 10 zespołów lub solistów, a wciąż to pewnie nie cała lista... Postaram się jednak napisać wszystkie daty, które są podane lub chociaż nazwy zespołów, które planują powrót. 
Jeszcze przez 3 dni możemy spać spokojnie, ale później zaczyna się apokalipsa. Samego 4 marca planują swój debiut TXT z The Dream Chapter: Star, przyznam, że najbardziej na nich czekam, wraca Sunmi z Noir(jej albumy zawsze są niesamowite!), Key z Shinee z I wanna be oraz Dongwoon z Infinite z albumem Bye, ruszy też pierwsza ko-edukacyjną grupę raperów - D.A.N z kawałkiem "Suicide Squad"  5 marca zadebiutują JUS2 z albumem Focus(zapowiada się niesamowicie!), nowy unit GOT7, wraca też Ravi z VIXX z albumem R.OOK BOOK.

6 marca w duecie R.Tee i Anda z albumem What you wainting for11 marca powraca EPIK HIGH z albumem Slepness in ____, w którym przedstawią utwory kolabolacyjne z różnymi artystami, w tym Sugą z BTS.

13 marca wraca Park Bom oraz zespół GWSN z albumem The Park in the Night Part 214 marca comeback ma Mamamoo, na co niebywale czekam, album kończy ich serię a nazywa się White Wind.  

19 marca wraca Jeong Sewoon. 

28 marca wraca DIA.


Na razie bez dat i nazw albumów są comebacki: Blackpink, Momoland, Suran, Park Jihoona, Stray kids, NU'EST, Jisung z Super Junior oraz Kard.NEWS


Wyprzedały się bilety na koncert BTS w Londynie i Paryżu.

BTS są drugim najlepiej sprzedającym się artystą w USA.

ATEEZ odwiedzi Polskę w maju, bilety trafiły do sprzedaży pod koniec lutego i również zostały wyprzedane. 

Monsta X, NCT 127 ogłosiły światowe trasy, w których uwzględniają Europę(u Monsta X miasto w Europie to Madryt, Amsterdam, Paryż, Londyn i Berlin). 

W lutym zadebiutowały dwa zespoły, których członkowie pochodzą z całej Azji Z-Boys oraz Z-Grils. Na który comeback najbardziej czekacie? 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)