Nutka orientu: kpop news, comebacksCześć kochani!
Dziś przychodzę do Was z kolejną dawką zapowiedzi. W dzisiejszym wydaniu kilka informacji ze świata kpopu, a także powrotów i debiutów z kpopowego światka. Jesteście zainteresowani? Zapraszam do dalszej lektury?


Pierwszy news, który wyszedł już wcześniej, ale dopiero teraz jest o nim głośno. SKANDAL SEUNGRI! Wyszedł już jakiś czas temu news, że w klubach Seungriego sprzedanego są narkotyki, gwałcono w nich kobiety, a wszystko było zamiatane pod dywan, pobito faceta, który chciał bronić dziewczynę. Historia nieprawdopodobna, a jednak. Poczytajcie więcej wpisując w google frazę "Seungri scandal". Mam nadzieję, że nikt, żadna fanka nie będzie go bronić. 


Teraz coś przyjemnego. M.O.N.T znów zawita do Polski, w kwietniu odwiedzą Warszawę i Kraków, już się szykuję na koncert w stolicy. Daty nie są jeszcze znane.

18 kwietnia w PL koncert będzie miał zespół Impact!

12 maja koncert w Polsce będzie miał Eric Nam!

Sunmi będzie miała trasę po Europie. 

W zeszłym miesięcu ASTRO wygrali swoją pierwszą nagrodę muzyczną! GRATULACJE!

NU'EST (w pełnym pięcioosobowym składzie) odnowili kontrakty z Pledis Entertainment! Powodzenia chłopaki!

Do wojska idą Hoon i Kiseop z U-KISS(obaj w marcu).

ATEEZ zdobyło w 17 dni 10M wyświetleń pod swoim najnowszym MV! Jako że uwielbiam zespół i Say my name, polecam przesłuchać MV poniżej. Jest to ich pierwsze MV z taką liczbą wyświetleń.

 
Powstała wytwórnia LM Entertainment, w której Jisung i Daniel, ex członkowie W1, będą się promować. Debiut Jisunga jest już zapowiedziany na 20 lutego, jeszcze przed jego pójściem do wojska.

YG po Treasure stworzył boysband Treasure, jednak przygotowuje do debiutu również drugi zespół, którego członków powoli odkrywa. Na razie znany tylko kilka osób. Wtrącę, że w ogóle nie wiem, co o tym sądzić, bo YG ostatnio popełnia bardzo złe wybory. Boję się o tych chłopaków, niby mają spory funclub, jednak to dwa zespoły, dwa zespoły, które tworzą się w krótkim czasie... Data debiutów nie jest jeszcze znana.

https://soundcloud.com/bangtan/kimv01

Taehuyng z BTS wydał swój pierwszy solo kawałek w styczniu - Scenery. Dostępny jest darmowo na Soundcloud. Kawałek przywodzi na myśl Spring Day, więc jeśli jesteście fanami kawałka, to musicie przesłuchać.

Wyszły plotki o comebacku BTS w pierwszej połowie roku, wszyscy piszą, że ma to być coś ogromnego i wszystko jest ustalane ze stroną Amerykańską.Czy tylko ja nie mogę się tego doczekać i już zacieram rączki na nowe rekordy?DATY DEBIUTÓW i COMEBACKÓW


1 lutego wrócili VIXX. Właściwie MV można już oglądać, więc zostawiam Wam tu je poniżej.


4 lutego wraca po 4 LATACH Kim Hyun Joong. Tutaj można zobaczyć zapowiedź: klik!

7 lutego Chen z EXO wyda MV Make it Count.

8 lutego wraca ONF z nowym albumem.

11 lutego Teamin wyda swój nowy album - Want! Teaser znajdziecie poniżej.12 lutego możemy spodziewać się debiutu nowego girlsbandu od JYP. ITZY pokaże nam najpierw przeddebiutowe MV "Dalla Dalla" 11 lutego. Teaser poniżej.18 lutego powrót Monsta X - We are here!

19 lutego debiut TREI trio z Banana Culture. 

20 lutego debiut solo Jisunga z byłego W1.

Powrócą tez Infinite, SF9, Mamamoo Hwasa, Dreamcatcher na razie bez dat.


Czy na któryś debiut/comeback czekacie?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)