Zapowiedzi listopada

Niedawno wróciłam do domu i chciałabym Wam przedstawić trochę nowości, które zainteresowały mnie w listopadzie. W tym miesiącu nie znalazłam aż tyle nowości, co ostatnio, z czego bardzo się cieszę, bo wciąż nie obejrzałam wszystkiego co planowałam z ostatnich dwóch miesięcy, wiele książek również leży i czeka na przeczytanie, a nawet niekiedy na kupienie. 

Zacznę od premiery 5 listopada. Outsiderzy zainteresowali mnie, od kiedy wydawnictwo wysłało mi zapowiedź, książka porównywana do "Buszującego w zburzu", lektura w amerykańskich szkołach... To musi być coś dobrego.  14 listopada zaś w księgarniach oficjalnie pojawi się zbiór opowiadań "Dynia i Jemioła", jako jednak że książka pojawiła się na targach w Krakowie, to ja mam ją już na półce i niedługo zacznę czytać. Karuzela ukaże się tego samego dnia i muszę powiedzieć, że do jej lektury zachęciło mnie nazwisko autorki, od dawna chciałam dowiedzieć się, o co tyle szumu...Następnie mamy kolejną powieść o BTS, tym razem "Droga na szczyt", książka już do mnie podąża, a jej premiera zapowiedziana jest na 14 listopada. "Opowieści z piasku i morza" widziałam na targach, jednak jeszcze nie kupiłam ze względu na to, że wciąż nie zapoznałam się z trzecim tomem serii. Premiera książki również 14 listopada. Muszę nadrobić czytanie i szybko kupować ten tytuł. 21 listopada ukaże się książka o "Korei Południowej", z chęcią się z nią zapoznam, bo jak wiecie kultura tego kraju bardzo mnie ciekawi. 


Zwykle wśród filmów i seriali mam sporo propozycji, które również mogę tutaj Wam zaprezentować, w tym miesiącu jednak niewiele i w tych działach mnie zainteresowało. Do kina wybieram się jedynie 15 listopada na premierę "Burn the stage". Dodatkowo planuję nadrobić Narcos, by móc obejrzeć najnowszy, 4 sezon, choć pewnie na premierę 16 listopada mi się nie uda, a także 30 listopada chciałabym obejrzeć polski serial political fiction - "1983". 

Co Was zainteresowało w tym miesiącu? :)

Komentarze

 1. Jadowska już do mnie leci. Ale z tego co wiem to premierę przełożyli na 31. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem nie znalazłam niczego dla siebie i całe szczęście, bo i tak na półkach czeka ogrom zaległości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie skuszę się na Hamilton i może Świst.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbieram wszystkie książki o Korei Południowej do licencjatu więc zapisuję nowe tytuły!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm - może ta Republika Żywiołów? Ze względu na zamiłowanie do dram koreańskich? :D
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 6. ,,Dynia i jemioła" brzmi całkiem fajnie. ,,Opowieści z piasku i morza" sprawia, że nie mogę spokojnie wysiedzieć w miejscu, bo już bym chciała ją mieć!!! <3

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)