Zapowiedzi - nutka orientu

Dziś ponownie przychodzę do Was z listą zapowiedzi/nowości października, jednak tym razem wszystkie zapowiedzi będą związane z popkulturą azjatycką. Zapraszam więc na kilka słów o dramach, anime i kpopie. Dodam, że tak jak poprzednio daty premier są podane na grafikach. Jak też doskonale widzicie spora część miała lub ma dziś premierę. Mimo to pokażę Wam listę, co też w tym miesiącu mnie zainteresowało.


Drama


Zacznę od dramy Beauty inside, która również zaczęłam oglądać, dodam, że znaleźć można już nawet polskie napisy. Przyznam się, że po zaledwie 25 minutach nie mogę za wiele powiedzieć, ale podoba mi się charakterność głównej bohaterki. Hundred Milion Stars From the Sky to kolejny tytuł, który mnie zachęcił, czuję, że będzie wzruszająco. Mr. Ma, Nemesis zachęciło mnie do obejrzenia jako adaptacja powieści Agaty Christie, jestem bardzo ciekawa. Twelve Night to kolejna romantyczna historia, mam nadzieję, ze zaskoczy pozytywnie, bo przecież ludzie, którzy spotkali się w podróży kilka razy przypadkiem mogą mieć interesujące opowieści. When Time stops to drama, której wątek o zatrzymywaniu czasu bardzo mnie ciekawi. Oby to mnie nie zawiodło.

Kpop


Czas na coś, na co zawsze czekam. Kilka ulubionych zespołów, na które powroty bardzo czekałam. Najnowszy, trzeci już w tym roku, album iKon - New kids: The Final wciąż czeka w całości na przesłuchanie, ale piosenka tytułowa bardzo mi się spodobała. W tym miesięcu wrócili już również The Rose z drugim mini albumem, nie tylko w tym roku, ale w ogóle. Dawn również jeszcze nie słucham, czekam aż płyta do mnie dotrze, tytułowy utwór i MV jest jednak piękne. Super Junior to już stali wyjadacze, nie mam pojęcia, który to w ich kolekcji album, ale w tym roku wracają po raz drugi. One more time ma na razie tylko trailery i znów można mówić o wpływach latino. Czas na chłopaków, których zaczęłam słuchać dopiero w tym roku. Choć właściwie zakochałam się bardziej w NCT U, to album Regular Irregular od NCT 127 również może mnie całkowicie kupić, mam nadzieję i czekam. A na koniec crazy roockies, Stray kids, który w tym roku wydają już 4 mini album, jeśli wliczyć przedpremierowy Mixtape ze stycznia. Mimo braku pieniędzy obecnie i tak planuję zamówić najnowszy album I am You, będę miała całą kolekcję z tego roku. 


Anime


Na koniec dwa tytuły anime. Radiant dodałam dlatego, ze kojarzy mi się z FMA oraz Naruto, a ostatnio lubię takie tytuły, zaś Ingress, gdyż podoba mi się pomysł na funkcjonariusza, która dotykiem potrafi czytać z przedmiotów.


Czy coś z tej listy Was zainteresowało? Coś już zaczęliście? Na coś czekacie?


Komentarze

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)