Konkurs: Szeptucha, Pochodnia w mroku


Hej, podczas mojej ograniczonej obecności blog przezywał swoją 5 rocznicę, od tego czasu kilkukrotnie zmieniałam jego wygląd i teraz przybrał on z lekka azjatycką formę jak mówią moi znajomi. A wszystko przez moje nowe zainteresowania... Ale nie o tym chciałam pisać. Postanowiłam, że dziś czas na konkurs, tak po prostu. Mam dla Was aż dwa tytuły: Szeptuchę oraz Pochodnię w mroku. Jesteście zainteresowani? 

Pierwszy tytuł wybierze sobie osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi, drugi rozlosuje wśród reszty uczestników. Sądzę, że to sprawi, że sporo osób weźmie udział, gdyż przecież każdy może liczyć na wygraną. Poza tym do książek dorzucę jeszcze małe co nie co ;)

Konkurs będzie trwał od dzisiaj, 3 marca 2018 od 15 do 25 marca 2018 roku, również do 15, wtedy w ciągu kilku dni ogłoszę wyniki i skontaktuje się ze zwycięzcami. 

UWAGA! Konkurs odbędzie się gdy zgłosi się ponad 20 osób. 

Zadanie konkursowe:
Okazuje się, że żyjesz świecie, w którym żyją wszelkie znane w kulturze słowiańskiej/mitologii bóstwa, co robisz? (odpowiedź powinna mieć co najwyżej 5 zdań)

Będzie mi też naprawdę miło, jeśli powiadomicie na swoich profilach na FB lub blogach o konkursie(dorzucam los w losowaniu).

Poproszę też o maila :)

Za książki dziękuję wydawnictwom W.A.B. oraz Amber.

Powodzenia,
P. <3

Komentarze

 1. Życzę kolejnych 5 lat blogowania :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko zależy od tego, jaki to byłby świat! Na ile się wtrącają w nasze sprawy? Jakie dokładnie są ich moce i umiejętności? Jeśli jednak wszystko polegałoby tylko na tym, by po prostu byli to... myślę, że moje życie toczyłoby się dalej, a ja sama dostosowywałabym się do reguł, które na pewno uległyby pewnym zmianom - raczej jestem typem osoby, który właśnie dostosowuje się, a nie buntuje, jeśli wie, że czegoś zmienić nie może :) Oczywiście ciekawe byłoby eksplorowanie możliwości, które daje taki nadnaturalny świat, ale cóż... potrzebowałabym większej ilości danych :D
  Banner wrzuciłam tutaj: http://drewniany-most.blogspot.com/p/konkursy.html
  Mój e-mail w razie czego - katrina.swin@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy ;)
  Myślę, że w takim świecie kombinowałabym z tym, jak by tu uszczknąć fragmentu boskiej mocy. Mogłaby się bardzo przydać, zwłaszcza, gdyby jakieś bóstwo lub wyznawca mnie nie polubił ;)
  Udostępniłam na: http://coffee-kafes.blogspot.com/p/konkursy.html
  Mój e-mail: coffee.kafes[at]gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby okazałoby się,że żyje w takim świecie, w którym żyją wszelkie znane w kulturze słowiańskiej/mitologii bóstwa to ucieszyłabym się.Uwielbiam wszelką mitologie ,od czasów podstawówki.Może któreś z bóstw uczyniłoby mnie nieśmiertelną,a do tego posiadłabym super moce.Mogłabym tyle dobrych rzeczy zrobić dla ludzi i świata.
  Mój e-mail : ankaglesner@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)