Powroty są ciężkie, czyli chwila na wyjaśnienia...


Hej, witam Was po naprawdę długiej przerwie, która do tej pory w mojej historii się chyba jeszcze nie zdarzyła. Przepraszam stałych czytelników, że pozostawiłam bloga na tak długo, przepraszam wydawnictwa za zaleganie z recenzjami, przepraszam wszystkich!


Nie ma czym się tak tak naprawdę tłumaczyć. Moja uczelnia była ostatnio dla mnie bardzo wymagająca i dopiero teraz po sesji mogę odetchnąć. Wiem, że to marna wymówka, gdyż wielu blogerów łączy bloga, często nie tylko z uczelnią, ale i pracą, jednak PW wymagało ode mnie wiele zaangażowania.

Wracam teraz do Was z nową energią, chęciami do pisania i nowym projektem, który jeśli się uda chciałabym rozpocząć w pierwszy dzień lata. Niedługo zdradzę Wam szczegóły, jednak na razie nie chcę jeszcze nic zdradzać, by nie zapeszyć, a do tego mój pomysł wciąż dojrzewa, tym bardziej, że urodził się dopiero z początkiem czerwca, a teraz podczas sesji nie chciałam jeszcze nic konkretyzować. Prace zaczęłam dopiero dzisiaj(wczoraj zdałam jeden z sesyjnych egzaminów), z głową pełną pomysłów, po prostu gotowa do działania.

Zadanie, które chcę rozpocząć może okazać się za ciężkie, ale łączy się z moją rozpoczętą w pełni w tym roku pasją i chciałabym więcej Wam o tym pisać w jakimś moim miejscu. Mam nadzieję, że i Wy podejdziecie do tego entuzjastycznie, bo ja wręcz nie mogę się doczekać nowego startu.

Tak naprawdę wciąż to tylko plany, jednak oby to wszystko wypaliło, tym bardziej, że ponad trzy miesiące wolnego pozwolą mi na rozwój nie tylko nowej idei, ale mam również nadzieję i tego mojego kawałka blogesfery, który wciąż jest mi bliski i nie chcę go pozostawiać, czekajcie więc na pierwsze recenzję tutaj, bo mam Wam wiele do opisania!

Pozdrawiam ciepło,
Patrycja!

Komentarze

 1. Super :) Życzę powodzenia w obu miejscach w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem jak to jest, bo niedawno też powróciłam. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że już jesteś po nauce! Teraz czas na odpoczynek ;)
  Korzystaj z niego i twórz coś pięknego na blogu ;)
  Będę czekała!

  Ty wracasz, a ja zaraz znikam na 2 miesiące :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i czekam na więcej szczegółów! :)
  aga-zaczytana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze Cię znowu widzieć :). Mi też entuzjazm do blogowania wrócił, choć akurat po całkowitym usunięciu poprzedniego bloga...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że jesteś. ;) Sama się ostatnio niewiele udzielałam, a zaległych recenzji mam już tyle, że aż nie wiem od czego zacząć. No ale przede mną jeszcze jeden egzamin i wreszcie będę mogła w spokoju nadrobić blogowe braki. Już jestem ciekawa, co takiego szykujesz. :D

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)