Wielkie święto kina i warsztaty DIY w Warszawie!


Cześć,
dziś przychodzę do Was z dwoma ciekawymi wydarzeniami zaplanowanymi na tej weekend, sądzę, że będziecie zainteresowani! :)

Jestem wielką fanką kina, więc kiedy przeczytałam, że w ten weekend bilety są zdecydowanie taniej, od razu humor mi się poprawił! I już planuję kilka wyjść!

W kinach w całej Polsce bilety po 12 zł w dniach 10-11 grudnia. Zainteresowani nowymi animacjami? Ja z niecierpliwością czekam na seans Vaianę, z chęcią zobaczyłabym też Kubę i Dwie Struny, czy Trolle. Od dawna wybieram się też na Jestem Mordercą...

Z mojej strony mogę Wam polecić najnowszą Bridget, nowego Pittbula, Fantastyczne zwierzęta, a szczególnie Ostatnią rodzinę, gdyż wiedzę, że wciąż są grane te filmy! ;)

Zainteresowani wydarzeniem? :D

Więcej informacji na stronie swietokina.com

_____________________


W weekend również zainteresowanych zapraszam na warsztaty DIY prowadzane przez Kasię Ogórek, autorkę bloga http://www.twojediy.pl/. Akcja będzie miała miejsce w Empik Junior W Warszawie na ulicy Marszałkowskiej 116/122  w godzinach 12-17.

Plan:
Sobota – ozdoby świąteczne z masy FIMO
Niedziela – decoupage (prezenty świąteczne)

(Wszystkie warsztaty organizowane przez empik są bezpłatne. W dniu warsztatów należy jedynie kupić bazę: wskazany przez prowadzącego półprodukt związany z tematyką zajęć. Zapisy i informacje: tel. 605 110 819.)

Ktoś interesuję się takimi zagadnieniami lub czyta bloga Pani Kasi?
Będziecie brać udział? :)

Komentarze

 1. Nie znam bloga pani Kasi, ale zaraz do zajrzę na tę stronkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasię nawet miałam sposobność poznać osobiście, ale nie po drodze mi na te spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że tylko w stolicy i większych miastach takie atrakcje :) Postaram się zerknąć na promocję z kinem :D
  P.S.: Oglądasz może nową dramę "Goblin"?
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście jest ostatnio co oglądać w tym kinie. :) Za ze swojej strony polecam Światło między oceanami i Doktora Strange'a, bo Fantastyczne zwierzęta już pewnie widziałaś.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,
cieszę się, że pojawiłeś się na moim blogu. To już jest dla mnie wiele, ale jeśli masz ochotę pozostaw po sobie jeszcze komentarz. Każdy z nich sprawia mi ogromną przyjemność, bo wiem wtedy, że moje pisemne starania nie poszły na marne. Miłego czytania i komentowania.

Pozdrawiam,
Patrycja.

Popularne posty z tego bloga

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Drama time: Love Alarm (sezon I)

Co to za zespół? NCT (część I)